Навіщо купувати новорічні подарунки заздалегідь?
Лайфхаки

Навіщо купувати новорічні подарунки заздалегідь?

З кожним днем грудня to-do list тільки поповнюється. Звільніть передсвяткові дні для інших справ – придбайте подарунки заздалегідь.

Зробіть вигідні покупки на реальних знижках
Подарунки – це 44% бюджету грудня. Виберіть подарунки, додайте в обране в інтернет-магазинах і зверніть увагу на вартість, поповніть карту й будьте готові до Black Friday 29 листопада. Ви легко відстежите ціну, купуєте товар зі знижкою чи ні. А в грудні на зекономлені гроші побалуєте себе приємними покупками.

Дістаньте зірку з неба
Подумайте й складіть список, кого плануєте привітати. Дізнайтеся бажання та мрії – так більше шансів порадувати й купити вдалий подарунок, навіть якщо це маленький знак уваги. До того ж, чим ближче свято, тим менше вибір. Наприклад, товари невеликих локальних виробників краще замовляти заздалегідь, інакше годі й встигнути.

Отримайте задоволення під час розслабленого шопінгу, коли немає передсвяткової метушні, черг в магазинах і боротьби за останній товар в наявності.

Вчасно отримайте подарунки
Хоч служби доставки і працюють без вихідних у грудні, в останній момент навряд чи встигнуть привезти замовлення. У жовтні-листопаді привезуть покупки тоді, коли треба, а не в перших числах січня.

Встигніть упакувати подарунки
Буде час знайти ідеї для декору подарунків, прикрасити самостійно або звернутися до професіоналів.

Фото: Unsplash.com

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *